Kontakt

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?

Napisz lub zadzwoń!

codziennie 9:00-20:00

Uwaga! Kiedy oprowadzam, nie odbieram telefonów – proszę o zrozumienie! Optymalną formą kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail.


Przewodnik po Warszawie – Warsaw•Guide Małgorzata Brzózka

Telefon: (0048) 512-52-77-52
E-mail: info@warsawguide.waw.pl
www: warsawguide.waw.pl

Facebook: Warsaw•Guide

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH NA PODSTAWIE PRZEPISÓW PRAWA (RODO)

Dane osobowe przesłane przez klientów firmy są przetwarzane jedynie przez administratora danych jakim jest Warsaw Guide Małgorzata Brzózka, ul. Zarankiewicza 4/18, 02-152 Warszawa, info@warsawguide.waw.pl, tylko w celach kontaktowych i prowadzenia korespondencji w sprawie zleceń. Dane klientów nie są nikomu przekazywane ani udostępniane, traktowane są z najwyższą poufnością.

Podstawa przetwarzania danych to: „przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonywania umowy z osobą, której dane dotyczą lub do podjęcia działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie tej osoby”. Podając swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach kontaktowych. Dane osobowe klienta przetwarzane są w celach realizacji umów, są przetwarzane i przechowywane tak długo, jak jest to niezbędne do wykonywania umowy. Okres przechowywania, co do zasady wynosi nie dłużej niż 3 lata.

Firma nie gromadzi i nie przechowuje danych osobowych w inny sposób niż w postaci korespondencji mailowej. Dane, w postaci wiadomości e-mail, przechowywane są na zewnętrznych serwerach poczty elektronicznej, zabezpieczone szyfrowanym połączeniem SSL oraz hasłem dostępu, co oznacza trójstopniową ochronę danych przesyłanych z użyciem HTTPS. Zaszyfrowane dane są w 100% poufne i nie mogą zostać zmienione w czasie transferu przez niepowołane osoby trzecie.

Wysyłając zapytanie o usługę przewodnicką poświadczasz co następuje:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warsaw Guide Małgorzata Brzózka, ul. Zarankiewicza 4/18, 02-152 Warszawa, w celach kontaktowych i prowadzenia korespondencji dotyczącej zlecenia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia zlecenia. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.