Referencje

Referencje i opinie Klientów, którzy skorzystali z moich usług jako licencjonowanego przewodnika po Warszawie. Poznaj zdanie tych, których oprowadziłam po stolicy Polski! Więcej opinii znajdziesz w serwisie TripAdvisor.com (ponad 70 opinii, 100% ocen 5/5) wyszukując „Warsaw Guide Małgorzata Brzózka”.

Adam, podróż służbowa

Polecamy serdecznie! Najlepszy przewodnik w Warszawie! Świetnie spędzony czas w grupie międzynarodowej 20 osób podczas spaceru po Starym i Nowym Mieście oraz okolicach Krakowskiego przedmieścia. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i ogólnie mówiąc nie wiem czy można powiedzieć o jakimkolwiek aspekcie wycieczki nie w superlatywach. POLECAMY i Pozdrawiamy Panią Małgorzatę :)

Agnieszka, podróż ze znajomymi

Kontakt z pania Malgorzata od samego poczatku byl bardzo latwy. Pani Malgorzata jest bardzo sympatyczna osoba i bije od niej cieplo dobrej energii. Zaoferowala nam 3h zwiedzanie Warszawy po czym przedluzylismy je do 5h jako ze jej opowiesci byly bardzo interesujace i nawet srogi grudniowy mroz nam nie przeszkadzal,pani Malgorzata znala odp na kazde pytanie. Zwiedzanie odbylo sie w jezyku angielskim jako ze jedna osoba byla anglojezyczna. Jezyk angielski na poziomie perfekcyjnym. Dziekujemy serdecznie za mile spedzony czas. Pani Malgorzata jest godna polecenia.

Magdalena, podróż z rodziną

Bardzo sympatyczna Pani Przewodnik zapewniła nam niezapomnianą wycieczkę „w pigułce” po Warszawie. Przez 3 godziny zwiedziliśmy Stare i Nowe Miasto, Trakt Królewski, Bulwary Wiślane, Grób Nieznanego Żołnierza, przejechaliśmy się metrem i ogólnie poznaliśmy trochę historii zaserwowanej w przystępny dla dzieci sposób wraz z rożnymi jeszcze bardziej interesującymi ciekawostkami. Dodatkowym atutem były zdjęcia zwiedzanych miejsc z przeszłości pokazywane na tablecie. Dostaliśmy też sugestie, co warto jeszcze zobaczyć w stolicy. Dzieciaki (8 i 12 lat) były bardzo zadowolone. My również mimo tego, że nie była to nasza pierwsza wizyta w Warszawie. Polecam, bo to naprawdę wspaniały sposób na poznanie kawałka miasta w przystępny, konkretny i spójny sposób. Sami na pewno byśmy tyle nie zobaczyli i nie dostrzegli, bo Pani Przewodnik pokazuje jak i gdzie patrzeć :). Dodatkowo forma zwiedzania tzn. tylko nasza piątka i Pani Małgorzata „na wyłączność” stanowi bardzo atrakcyjną formę zwiedzania. Wszystko widać, słychać i można o wiele rzeczy zapytać. Serdecznie polecam wybierającym się do Warszawy zarówno na krótsze i dłuższe wycieczki. Pozdrawiamy i dziękujemy.